Elmont Březovský & spol. s.r.o. Opočno

Společnost Elmont Březovský & spol. s.r.o. vznikla v polovině roku 1995 po zániku provozovny firmy Elektromont Frieb v Dobrušce, jež měla sídlo v Rychnově nad Kněžnou.


Firma Elmont Březovský zahájila svou činnost v najatých prostorách areálu Opočenská nemocniční a.s. v Opočně, které později odkoupila.


Do firmy vstoupilo devět zaměstnanců s dlouholetou praxí v oboru. Společnost řídí tři jednatelé, kteří jsou oprávněni provádět veškeré právní a obchodní úkony jménem naší společnosti, každý z nich samostatně.


Společnost má dlouholeté zkušenosti ve svém oboru. Dbá na vysokou kvalitu odvedené práce. Na kvalitu služeb dohlíží technický pracovník a revizní technici,kteří po dokončení díla provedou revizi a vydají revizní zprávu.

Zaměření společnosti

Předností firmy jsou mnohaleté zkušenosti v oboru silnoproudých rozvodů ve všech oborech stavebnictví a strojírenství. V omezené míře zajišťuje společnost Elmont Březovský také rozvody slaboproudé včetně montáží hromosvodů i v prostředí s nebezpečím výbuchu.


Služby ve veškerých oborech naší činnosti provádíme kompletně dodavatelským způsobem včetně poskytování záruk, záručního a pozáručního servisu a provedení kompletní revize.

Technické zázemí

Ke kvalitě služeb společnosti přispívají velkou měrou pracovníci na velmi dobré technické úrovni, kteří jsou pro svou činnost vybaveni potřebným nářadím, odpovídajícím všem požadavkům na kvalitní a rychlou montáž. Dále jsou vybaveni elektrický ručním nářadím pro sekání a frézování.


Technické vybavení je standardní, tudíž čítá osobní a dodávkové automobily pro dopravu osob a materiálu.